Kancelaria

Kancelaria

Ius est ars boni et aequi. Prawo jest sztuką stosowania tego, co dobre i słuszne.

Prawo jest sztuką stosowania tego, co dobre i słuszne. Dobry notariat to prawdziwa sztuka, a jej niezachwianym fundamentem zawsze i wszędzie powinny być przede wszystkim normy moralne. To właśnie one stanowią w naszej Kancelarii wartość nadrzędną. W notarialnym kunszcie najcenniejsze jest zawsze zrozumienie Państwa potrzeb.

W Kancelarii dr Wisławy Boć-Mazur nie ma miejsca na przypadek. Nasz zespół tworzą ludzie rzetelni i wykształceni. Każdy z nas poświęca całą swoją energię i wiedzę, aby tworzyć to miejsce. Codzienne starania skupiamy przede wszystkim na precyzyjnym doradztwie w każdej sprawie i proponowaniu Państwu wyłącznie tych najbardziej optymalnych w danym momencie metod i rozwiązań. Wszystko po to, aby finalnie dokonać czynności notarialnej, która idealnie odpowiada Państwa dobrze rozumianym potrzebom. To nasza lista zadań i priorytetów, które od lat realizujemy z pasją.

Misja Kancelarii Notarialnej dr Wisławy Boć-Mazur to rzetelne wsparcie w kształtowaniu wiążących Państwa relacji prawnych w taki sposób, aby w przyszłości uniknęli Państwo wszelkich niepotrzebnych sporów i strat.

Biuro Kancelarii Notarialnej jest przedmiotem naszej wielkiej dumy. Stało się ono drugim domem dla kilkunastu wspaniałych osób, tworzących naszą kadrę. Siedziba Kancelarii przy ul. Powstańców Śląskich 121 lokal 108 we Wrocławiu powstawała z troską o każdy szczegół. Przywitają tu Państwa piękne wnętrza, przyjaźni ludzie, znakomita kawa, a przede wszystkim wzorowa obsługa prawna.

Dziękujemy za Państwa zaufanie. To właśnie ono nieustannie napędza nas do działania.

Zapraszamy na spotkanie

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Podaj imię i nazwisko
Podaj adres e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelarię Notarialną dr Wisława Boć-Mazur ul. Powstańców Śląskich nr 121 lok. 108, 53-332 Wrocław, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłanym zapytaniem. Zapoznałem się z Polityką prywatności strony internetowej notariusz-boc.eu oraz wyrażam zgodę na ich przetwarzanie na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie.